X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
USD

Hazır Web Sistemleri


Bu kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Fiyatlara hosting dahil mi?

Evet, hemensitelazim.com'daki tüm hazır sitelere 1 GB hosting ücreti dahildir. Bu Kota genel olarak birçok kurumsdal site için yeterli olacaktır. Ancak bu kotanın yetmeyeceği durumlarda size daha yüksek bir paket önerilir. Kabul etmeniz durumunda da Hosting paketiniz yükseltilir.

Hostingim var. Kendi hostingimde kullanabilir miyim?

Hayır. Kod güvenliği ve kaliteli bir hizmet sunabilme amacıyla tüm müşteri sitelerimizi kendi özel sunucularımızda, özel bir sistemle barındırıyor, farklı hostinglerde kullandırmıyor ve FTP bilgilerini müşterilerimizle paylaşmıyoruz. Zaten verdiğimiz hizmette ilk yıl için 1 GB hosting ücretsiz olduğu için ekstra hosting ücreti ödemenize gerek kalmayacaktır.

Fiyatlara domain dahil mi ?

Hayır, domain yani alan adı fiyatlara dahil değildir. Alan adını kendisi satın alan müşterilerimiz olduğu için alan adının tescilini müşterilerimiz yapar. İlgili alan adı ücreti ödendiği takdirde bu işlemi müşterilerimiz adına biz de yapabiliriz. Alan adı ve hosting hizmetleri yıllık yenileme gerektirdiği için belirli dönemlerde müşterilerimizle tekrar iletişime geçeriz.

Aldığım hazır web sitesini nasıl yönetirim ?

Çok basit, Bütün sitelerimiz Türkçe yönetim panellidir. Bu sayede ekle, sil, güncelle işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Facebook kullanan herkes, eminiz ki hazır web sitesini yönetebilir, içerik, resim, yazı ekleyebilir. Yine de dilerseniz ücreti mukabilinde sizin için yeni içerikler üretebilir, ya da sizin temin ettiğiniz materyallerle sitenizi güncelleyebiliriz.

Yaptığınız işe, Web Sitenize garanti veriyor musunuz?

Yazılımlarımız bir (1) alan adına lisanslı olarak, iki (2) yıllık ücretsiz yazılım güncelleme ve destek garantisiyle ve ömür boyu kullanım esasına göre satılmaktadır. Kısacası ilk yıl için yazılıma para ödeyerek 2 yıllık yazılım güncelleme - destek ve ömür boyu kullanım hakkı satın almış olursunuz. Ancak 2 yıllık yazılım güncelleme ve destek garantisinin sonunda zamanla değişen ve gelişen yazılım teknolojisine bağlı olarak ortaya çıkabilecek yazılımsal sorunların çözümünde ise ücretli destek alabilirsiniz.

Yıllık Ödeme Yapmak zorunda Mıyız?

Satın aldığınız sitenin yazılımına bir kere ödeme yapar ve eğer isterseniz ömür boyu başka bir ücret ödemeden aynı yazılımı kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak temel argümanlar olan domain ve hosting hizmetleri ile tamamlayıcı argümanlar olan SSL sertifikası, Özel IP tahsisi gibi birçok hizmete tekrar ödeme yapmak zorundasınız. Çünkü bu hizmetlerin hepsi dönemsel olarak kiralama esasına göre kullanılmaktadır.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Ancak Kredi kartı ile yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır. Bu yüzden Havale veya EFT yöntemlerinden birini tercih etmeyi de düşünebilirsiniz

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Satın aldığım yazılıma ekstra özellikler ekletebilir miyim ?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir. Bunun için ihtiyacınız olan ekstra özelliği veya modülü destek merkezi veya diğer iletişim kanalları üzerinden tarafımıza bildirebilirsiniz. İlgili özelliğin yazılıma entegre edilip edilemeyeceği, entegre edilebilecek bir özellik ise ne kadar sürede ve ne kadar ücret karşılığında yapılabileceği hakkında size dönüş sağlarız.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Top