X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
USD

Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi

AnasayfaHizmet ve Kullanım Sözleşmesi

Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi

Hemen Site Lazım Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi

 1. www.hemensitelazim.com web adresinde herhangi bir işlem yapmadan önce Lüften Bu Genel Kullanım Sözleşmesinin bütün maddelerini dikkatlice okuyun.
 2. Hemen Site Lazım ile çalışan tüm müşterilerimiz bu kullanım sözleşmesinin şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.
 3. Sisteme kayıt oluken doğru bilgilerin girilmesi, hizmetinizi sorunsuz kullanabilmeniz için önemlidir. Özellikle alan adı alınırken hatalı girilen bilgiler, alan adının kullanılamamasına ve kaybedilmesine yol açacaktır. Kayıt olunurken doğru bilgilerin girilmemiş olmasından kaynaklanacak her türlü problem kullanıcıya aittir.
 4. Kredi Kartı veya Bankamatik Kartlarıyla yapılan ödemelerden sonra hizmetleriniz birkaç dakika içinde aktif edilir.
 5. Havale veya EFT ile yapılan ödemeler tarafımıza geç ulaştığından, Müşterilerimizin, bu ödeme yolu farkından kaynaklanan gecikmeleri göz önünde bulundurmaları gerekmektedir.
  Müşterilerimiz Havale veya EFT ile yaptıkları ödemelerden sonra işlem dekontunu veya dekont bilgilerini ya destek@hemensitelazim.com adresine sisteme kayıtlı oldukları mail adresinden gödermeleri ya da https://www.hemensitelazim.com/iletisim sayfasındaki Mail formundan dekont bilgilerini göndererek "Ödeme Bildiriminde" bulunmaları gerekmektedir. Ödeme Bildirimi, işlemlerinizin daha hızlı sonuçlanması için gereklidir.
 6. Ödemesi onaylanan müşterilerimizin hizmetlerinin zamanında açılması Hemen Site Lazım'ın sorumluğundadır. Aksi belirtilmediği sürece bu zaman dilimi en erken 1 saat, en fazla 24 saattir.
 7. Hemen Site Lazım, kullanım sözleşmesi dışına çıkmadan hizmet alan müşterilerimizin, hizmetten memnun kalmadıkları takdirde ödemelerini hesap başlangıç tarihini takip eden 15 gün içinde iade eder. Bu uygulamaya Domain Kayıt (alan adı) hizmeti dahil değildir.
 8. Kullanım şartlarımıza uymayan müşterilerimizin geri ödemeleri, şartların ne derece yerine getirilmediğine bağlı olarak Hemen Site Lazım tarafından belirlenir ve müşteriye ödenir. Sunucu kaynaklarını yasadışı, zarar verici nitelikte kullanan müşterilerimizin geri ödemesi yapılmaz. Bu uygulamaya yıllık ödemeler de dahildir.
 9. Mevcut paketlerimiz ihtiyacınızı karşılamıyorsa lütfen bizimle iletişime geçin. İhtiyacınız karşılayacak size özel paket seçenekleri sunabiiriz.
 10. Ödemenizi son ödeme tarihinizden itibaren 3 iş günü içinde yapamadıysanız bizimle iletişime geçip sorunu belirtmelisiniz. Aksi halde sizinle ya E-Mail ya SMS veya Telefonla iletişime geçilir ve olumlu bir yaklaşım görülmezse siteniz kapatılır.
 11. İslami dernek vakıf ve kuruluşlara ilk yıl %50, sonraki yıllarda %25 indirim uygulanır
 12. Ödemesi 5 iş günü içinde yapılmayan siparişler sistemimizden otomatik olarak silinir.
 13. Hesabı açılan müşterilerimizin ödeme zamanları otomatik olarak Hemen Site Lazım tarafından mail yoluyla, müşterilerimizin ödeme periyoduna bağlı olarak gönderilir.
 14. Bu zamanı takip eden 10 gün içinde ödemesi yapılmayan hesapların yayını durdurulur, 20 gün içinde ödemesi yapılmayan hesapların dosyaları ise sistemimizden silinir.
 15. Hemen Site Lazım, tüm hesapların haftalık yedeğini alır. Buna rağmen müşterilerimizin kendi yedeklerini oluşturup kişisel bilgisayarlarına indirmeleri kesinlikle önerilir.
 16. Hack, warez, crack, IRC, pornografik, erotik veya herhangi bir yasadışı içeriğe ve eyleme sahip siteler uyarılmaksızın kapatılır ve bizimle olan çalışmaları sona erdirilir.
 17. Din, dil, ırk ve kişilere yönelik her türlü suçlama ve hakaret içeren siteler fark edildiklerinde uyarılmaksızın kapatılır. Warez içerikli dosyalar sunucu firma tarafından fark edildiğinde kapatılabildiği için bu konuda garanti veremiyoruz.
 18. Mp3, ses ve uyguluma dosyaları herhangi bir şiddete ve suça neden olmamak koşuluyla kullanılabilir.
 19. Sunucumuza zarar verebilecek kodlamalar kullanılan siteler kapatılır.
 20. Lisansız forum ve site materyallerinin kullanımı yasaktır. Özellikle lisansız vBulletin forum kurulumu durumunda söz konusu hesap uyarılmaksızın kapatılabilir.
 21. Lisansız vbulletin kullandığı tespit edilen siteler uyarılmaksızın kapatılır ve 100 TL ödeme yapmaları beklenir. Ödeme gerçekleşmediği sürece yedekler iletilemez ve hesap yeniden açılamaz.
 22. Hemen Site Lazım, %99 güncel olma (uptime) garantisi vermeyi amaçlar. Bunu garanti edemese de %95'in altındaki erişilebilirlik zamanları ücretsiz olarak hizmet paketinize eklenir.
 23. Sunucu üzerinde içeriği ve kullanımı bilinmeyen dosyalar çalıştırmak, sunucuya zarar verebilecek kodlar içermek veya eylemlerde bulunmak, sunucu kaynaklarını (işlemci, RAM) sunulan sınırların üstünde kullanarak (toplist, lisansız forum sistemleri, geniş kapsamlı chat sistemleri) sunucu verimini ve performansını olumsuz yönde etkilemek, spam ve benzeri eylemleri sunucu kaynaklarıyla yapmak kesinlikle yasaktır ve bunu yapan siteler uyarılmaksızın kapatılır.
 24. Sahip olduğunuz hosting paketini yükseltebilirsiniz. Geçiş yapmak istediğiniz paket için ek bir ücret ödemeden sadece hesaplar arasındaki güncel farkı ödeyerek yapabilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Hesaplar arasındaki fark tarafımızca hesaplanarak size bildirilir. Onay vermeniz durumunda değişim yapılır. Değişim esnasında siteniz kapanmaz veya dosyalarınız zarar görmez.
 25. Hemen Site Lazım, açılan "Destek Taleplerini" en geç 2 saat içide cevaplama ya da sonuca bağlama garantisi verir.
 26. Hemen Site Lazım, dolar ve euro para birimlerindeki aşırı dalgalanmaları aylık ve yıllık fiyatlarına yansıtma hakkını saklı tutar.

Top